Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Zagranica › Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

« wróć do listy
Do widzenia przyjaciele!

Do widzenia przyjaciele!

Data dodania: 22.07.12 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Chcielibyśmy podziękować Wam za moc wspaniałych przygód, które przeżyliśmy w ciągu ostatnich dni. Mimo tego, że dzisiaj się rozstajemy, to na naszych twarzach widać uśmiechy. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać. Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie spotkania w przyszłości. Może już za rok? Wracajcie szczęśliwie do domu! Do zobaczenia kochani! A już za 14 dni będziemy mogli kontynuować naszą zabawę, ponieważ w galerii na stronie www.kolonieiobozy.pl pojawi się pełna fotorelacja z turnusu. Przeżyjecie to jeszcze raz i podzielicie się Waszymi przygodami z bliskimi!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Podsumowanie

Podsumowanie

Data dodania: 20.07.12 | godz. 00:00

Dzisiaj posumowaliśmy naszą kolonię. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i gadżet, a osoby wyróżniające się: gadżet, zegarek i dyplom.Przygotowujemy się do jutrzejszego wyjazdu. Jutro niestety opuścimy to piękne miejsce. Czeka nas jeszcze podróż. Zobaczymy się z najbliższymi już w niedzielę.Ciężko będzie się rozstawać, ale cóż, może zobaczymy się za rok? Pewnie wyruszymy w inne miejsce, ale oczywiście z biurem Szarpie Travel... Do zobaczenia za rok!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Plitzkie jeziora – turnus II

Plitzkie jeziora – turnus II

Data dodania: 19.07.12 | godz. 00:00

To była nasza ostatnia wycieczka  na naszej kolonii. Trochę męcząca, bo trzeba przejść parę kilometrów pieszo ,jechaliśmy też busikami i płynęliśmy stateczkiem. Były narzekania ,że daleko, ale po pokonaniu trasy wszyscy  byli zadowoleni , bo udało się przejść i  nie było aż tak ciężko.Widoki były takie wspaniałe ,że szybko zapomnieliśmy o zmęczeniu. Jutro sobie odpoczniemy na plaży. A pojutrze niestety pakowanie  i powrót.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 5 6