Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Zagranica › Bułgaria - Złote Piaski (samolot)

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Bułgaria - Złote Piaski (samolot)

« wróć do listy
Do zobaczenia za rok

Do zobaczenia za rok

Data dodania: 16.08.12 | godz. 00:00

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile. Czas pożegnać Złote Piaski Bułgarii i wrócić do domu. Mamy nadzieję, że nawiązane przyjaźnie i nabyte wspomnienia będą Wam towarzyszyć jeszcze wiele lat. Tymczasem życzymy bezpiecznej drogi powrotnej i do zobaczenia w kolejne wakacje. A już za 14 dni na stronie www.kolonieiobozy.pl w zakładce Strefa Premium zostanie umieszczona pełna galeria zdjęć z turnusu. Zapraszamy do oglądania.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Delfinarium

Delfinarium

Data dodania: 15.08.12 | godz. 00:00

Wczesnym rankiem oczekiwaliśmy na wycieczkę do delfinarium. Delfiny i ich pokaz oczarował nas i zachwycił. Naprawdę udana impreza. Pomimo, że nie ma słońca świetnie bawimy się na podchodach, które odbywają się na plaży Morza Czarnego. Redaktorzy naczelni kolonii w Bułgarii (turnus 6.08.12-16.08.12) - Janek Jęczmyk i Mateusz Lewko.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Wodna papaya

Wodna papaya

Data dodania: 14.08.12 | godz. 00:00

Wyprawa do Aquapolis była bardzo udana. Zaliczyliśmy wszystkie zjeżdżalnie. Piskom i śmiechom nie było końca. A wieczorna, ostatnia już dyskoteka w Papayi była SUPER.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 3