Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Zagranica › Bułgaria - Złote Piaski (autokar)

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Bułgaria - Złote Piaski (autokar)

« wróć do listy
Pożegnania nadszedł czas! – Turnus II

Pożegnania nadszedł czas! – Turnus II

Data dodania: 22.07.12 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Chcielibyśmy podziękować Wam za moc wspaniałych przygód, które przeżyliśmy w ciągu ostatnich dni. Mimo tego, że dzisiaj się rozstajemy, to na naszych twarzach widać uśmiechy. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać. Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie spotkania w przyszłości. Może już za rok? Wracajcie szczęśliwie do domu! Do zobaczenia kochani! A już za 14 dni będziemy mogli kontynuować naszą zabawę, ponieważ w galerii na stronie www.kolonieiobozy.pl pojawi się pełna fotorelacja z turnusu. Przeżyjecie to jeszcze raz i podzielicie się Waszymi przygodami z bliskimi!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Zakończenie świetnej zabawy – turnus II

Zakończenie świetnej zabawy – turnus II

Data dodania: 20.07.12 | godz. 00:00

Wczorajszego wieczoru poszliśmy do sąsiedniego hotelu Dana Palace na pool party - dyskotekę w basenie. Każdy uczestnik świetnie się bawił, nawet ci, którzy nie mieli strojów kąpielowych i kąpali się w ubraniach. Dzisiejszy dzień minął nam na plażowaniu i wypoczynku. po południu nastąpiło oficjalne zakończenie kolonii. Każdy kolonista otrzymał dyplom i nagrodę. Z samego rana w sobotę opuszczamy  piękne Złote Piaski i wyjeżdżamy w podróż powrotną do Polski.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Taniec na plaży – turnus II

Taniec na plaży – turnus II

Data dodania: 19.07.12 | godz. 00:00

Wczoraj wieczorem całą kolonią wybraliśmy się na dyskotekę na plaży. Dzieci przez ponad godzinę tańczyły na piasku. Dziś od rana koloniści korzystali z basenu, brali udział w licznych  konkursach zorganizowanych przez animatorów. Po obiedzie część z nas poszła na plażę, część została na basenie. O godzinie 17 dziewczyny wzięły udział w nauce tańca z profesjonalnym tancerzem.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 4 5