Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Zagranica › Bułgaria - Złote Piaski (autokar)

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Bułgaria - Złote Piaski (autokar)

« wróć do listy
Do widzenia!

Do widzenia!

Data dodania: 15.07.12 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Chcielibyśmy podziękować Wam za moc wspaniałych przygód, które przeżyliśmy w ciągu ostatnich dni. Mimo tego, że dzisiaj się rozstajemy, to na naszych twarzach widać uśmiechy. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać. Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie spotkania w przyszłości. Może już za rok? Wracajcie szczęśliwie do domu! Do zobaczenia kochani! A już za 14 dni będziemy mogli kontynuować naszą zabawę, ponieważ w galerii na stronie www.kolonieiobozy.pl pojawi się pełna fotorelacja z turnusu. Przeżyjecie to jeszcze raz i podzielicie się Waszymi przygodami z bliskimi!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *To co dobre, szybko się kończy

To co dobre, szybko się kończy

Data dodania: 13.07.12 | godz. 00:00

Wszystko co dobre, szybko się kończy - tak jest i z naszym wyjazdem. Nadszedł czas pożegnania słonecznej Bułgarii. Ostatni dzień, ostatnie rozmowy, ostatnie zabawy. A może nie ostatnie? Spotkamy się za rok?

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Aquapolis

Aquapolis

Data dodania: 12.07.12 | godz. 00:00

Dziś spędziliśmy większość dnia największym aquaparku w Bułgarii - Aquapolis, który jest utrzymywany w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim. Bawiliśmy się doskonale, nawet w niektórych przypadkach spaliliśmy się na raka, ale było warto.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 5 6