Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Morze › Połczyn Zdrój

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Połczyn Zdrój

« wróć do listy
Do zobaczenia!

Do zobaczenia!

Data dodania: 05.08.12 | godz. 00:00

Nadszedł czas pożegnań. Chcielibyśmy podziękować Wam za moc wspaniałych przygód, które przeżyliśmy w ciągu ostatnich dni. Mimo tego, że dzisiaj się rozstajemy, to na naszych twarzach widać uśmiechy. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Was poznać. Wyrażamy nadzieję i oczekiwanie spotkania w przyszłości. Może już za rok? Wracajcie szczęśliwie do domu! Do zobaczenia kochani! A już za 14 dni będziemy mogli kontynuować naszą zabawę, ponieważ w galerii na stronie www.kolonieiobozy.pl pojawi się pełna fotorelacja z turnusu. Przeżyjecie to jeszcze raz i podzielicie się Waszymi przygodami z bliskimi!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Ostatni dzień

Ostatni dzień

Data dodania: 04.08.12 | godz. 00:00

4 sierpnia - ostatni dzień pobytu w sanatorium ,,Gryf" w Połczynie. Ostatni dzień zabiegów. Każdy z nas zażył po 16 zabiegów wzmacniających i upiększających. Ponad 90% uczestników pozbyło się nadwagi, rekord to 5 kg! Po obiedzie w eleganckiej sali konferencyjnej odbyło się uroczyste pożegnanie kolonii w Połczynie. Gościem honorowym była kierownik uzdrowiska Pani Marzena Gąsiewicz, która od początku otoczyła nas opieką i pomagała kolonii w sprawach organizacyjnych. Wzruszającą chwilą był moment wręczenia podziękowania przez dzieci na ręce Pani Kierownik dla wszystkich pracowników uzdrowiska za serdeczność, pomoc i życzliwość, z jakimi dzieci spotkały się tu, w połczyńskim sanatorium. Wielką niespodzianką były upominki, które otrzymaliśmy od ZLU ,,Gryf". Następnie Pani kierownik kolonii podziękowała dzieciom i wychowawcom za wspólny czas wspaniałych wakacji. Wręczono dyplomy super uczestników, super sportowców, osób szczególnych, oraz niezwykłych kolonistów. Jak to powiedział Kacper z Warszawy - dziękuję swoim rodzicom, że wysłali mnie na taki wspaniały obóz aktywno-ruchowy do Połczyna. Pozdrawiamy wszystkich rodziców i również Im dziękujemy. Czekajcie na nas, jutro wracamy. Chwile, które tutaj przeżyliśmy na długo pozostaną w naszych sercach. Do zobaczenia za rok!

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Tropical Island

Tropical Island

Data dodania: 03.08.12 | godz. 00:00

3 sierpnia- wycieczka do Tropical Islands k/ Berlina. Rano wyruszyliśmy po wakacyjną przygodę na ,,tropikalną wyspę". Podekscytowani, wygodnym autokarem wyruszyliśmy w podróż.   Bezpiecznie dojechaliśmy. Posililiśmy się prowiantem, który otrzymaliśmy z kuchni. Woda niegazowana, która była w zestawie uratowała nam życie, ponieważ było bardzo gorąco-jak to w tropikach!!!  Szaleństwo zabaw w wodzie opanowało nas wszystkich, pływanie, nurkowanie i plażowanie w obecności ptaków, żółwi, palm sprawiło, że  poczuliśmy się jak w RAJU.

W trakcie była przerwa na lunch XXL, każdy wybrał sobie to co chciał i pałaszował w towarzystwie artystów, którzy dali niesamowity popis akrobacji, tańca i żonglerki przy super muzyce. Zabawami w wodzie zakończyliśmy nasz pobyt. Szczęśliwie i bezpiecznie dotarliśmy do domu późną nocą. Pani kierownik podziękowała wszystkim za wspaniałą wycieczkę. Młodzieży za zachowanie regulaminów kąpieli i poruszania się po parkach rozrywki, a przede wszystkim za bezpieczne zabawy i świetną atmosferę. Wychowawcom za wyjątkową opieką i czuwanie nad bezpieczeństwem kolonistów, a kierowcom za bezpieczną jazdę podczas wycieczki. To była nasza życiowa przygoda.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 12 13