Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Morze › Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

« wróć do listy
Do zobaczenia za rok

Do zobaczenia za rok

Data dodania: 01.08.12 | godz. 00:00

Dziękujemy za mile spędzony czas. Mamy nadzieję, że zabieracie ze sobą wspaniałe wspomnienia, niezapomniane przeżycia i wielkie przyjaźnie. Może powtórzymy tę przygodę za rok. W ciągu 14 dni na stronie www.kolonieiobozy.pl zostanie umieszczona galeria zdjęć z całego turnusu. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się wspomnieniami z najbliższymi.

Komentarze (2)»

DDD

Data dodania: 03.08.12 | godz. 14:24

Z poważaniem pokój 102

DDD

Data dodania: 03.08.12 | godz. 14:23

Dziękujemy Marzence za Zepsucie nam Całej koloni.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Kocham cię deszczowo

Kocham cię deszczowo

Data dodania: 29.07.12 | godz. 00:00

Dzisiejszego dnia obudziły Nas krople deszczu uderzające głośno o szybę. Niestety dobra pogoda Nas opuściła, ale cieszymy się że tak długo nam dopisywała. Niestety deszczowa aura nie sprzyjała spacerowaniu po mieście także zostaliśmy w budynku. Do obiadu przygotowywalismy zabawę "Kocham Cię Polsko" na której później wszyscy świetnie się bawiliśmy. W oczekiwaniu na naszych kolegów i koleżanki wracających z deszczowego, ale pięknego Bornholmu, część z nas wybrała się na pyszne lody i gofry, a reszta na spacer po Starym Mieście. Buziaki ;-)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Piracka Przygoda

Piracka Przygoda

Data dodania: 28.07.12 | godz. 00:00

Pogoda nas nie opuszcza. Po śniadaniu spotkaliśmy się w grupach, aby dobrze się bawić grając wspólnie w kalambury. Po obiedzie wybraliśmy się na plażę, aby stworzyć przepiękne rzeźby z piasku - w końcu mogliśmy pokazać, co Nam podpowiada nasza wyobraźnia. Wieczorem zaś wybraliśmy się do starego fortu na Piracką Przygodę. Czekały na nas przezabawne konkurencje, ognisko z kiełbaskami i szalona dyskoteka. W związku z tym, że tak bardzo nam się tam podobało, Nasza przemiła pani kierownik przesunęła nam ciszę nocną na nieco późniejszą godzinę. Ahoj ;-)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 3