Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Morze › Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

« wróć do listy
Witamy w Kołobrzegu!

Witamy w Kołobrzegu!

Data dodania: 21.07.12 | godz. 00:00

Już dzisiaj zaczynamy wspaniałą przygodę w iście pirackim stylu. Witamy Was nad naszym, polskim, morzem. To miejsce ma swój specyficzny klimat. Miejsce świetne do wypoczynku, ale również centrum atrakcji i rozrywki wakacyjnej w naszym kraju. Bez wątpienia nie znajdziemy drugiego takiego miejsca na Ziemi. Wiecie o tym również Wy, dlatego wspólnie spędzimy najbliższe dni – słoneczne i ciepłe. Niezależnie od pogody! ;-)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Do zobaczenia za rok

Do zobaczenia za rok

Data dodania: 20.07.12 | godz. 00:00

Dziękujemy za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że zabieracie ze sobą do domów nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale i prawdziwe przyjaźnie oraz spełnione marzenia. Czekamy na Was za rok. Do zobaczenia. W ciągu 14 dni na stronie www.kolonieiobozy.pl zostanie umieszczona pełna relacja fotograficzna z turnusu. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się przeżyciami z najbliższymi.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *W Międzyzdrojach

W Międzyzdrojach

Data dodania: 19.07.12 | godz. 00:00

W dniu dzisiejszym odbyliśmy wycieczkę do Międzyzdrojów, gdzie mogliśmy się przejść Aleją Gwiazd. Naszą wycieczkę umilał nam pan przewodnik, który zaciekawił nas historią miasta, legendami i przeróżnymi anegdotami. Mieliśmy okazję zobaczyć Jezioro Turkusowe znajdujące się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, które zachwyciło nas rzadko spotykaną barwą. Następnie w Kamieniu Pomorskim odwiedziliśmy katedrę gotycką. Dzień zakończył się wyczerpującą, ale bardzo przyjemną dyskoteką w Reducie Solnej :)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 3 4