Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Morze › Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

« wróć do listy
a w kołobrzegu

a w kołobrzegu

Data dodania: 15.07.12 | godz. 00:00

Niedzielny dzień spędziliśmy bardzo intensywnie. Po pysznym śniadaniu wybraliśmy się na plaże, gdzie korzystaliśmy z uroku dość dobrej pogody- co niektórzy odważyli się nawet na kąpiel w morzu ;) Potem były rozgrywki sportowe w piłkę nożną oraz siatkową- drużyny były bardzo zdeterminowane, jednak jak wiadomo- zwycięzca może być tylko jeden! Po kolacji natomiast cała kolonia brała udział w zabawie "Mam Talent", gdzie każdy z kolonistów mógł zaprezentować swoje umiejętności. Odkryliśmy kilka talentów z dziedziny śpiewu, kabaretu oraz tańca- na pewno o nich jeszcze usłyszymy :)

Komentarze (2)»

George

Data dodania: 04.02.15 | godz. 11:30

563Witam mam pewien prboelm podczas wpisywania komendy (dopiero zaczynam zabawc499 wic499c nie c59bmiejcie sic499) otc3b3c5bc po wpisaniujava Hellowyskakuje mi coc59b takiego:Exception in thread main java.lang.UnsupportedClassVersionError: Hello : Unsupported major.minor version 51.0 at java.lang.ClassLoader.defineClass1(Native Method) at java.lang.ClassLoader.defineClassCond(Unknown Source) at java.lang.ClassLoader.defineClass(Unknown Source) at java.security.SecureClassLoader.defineClass(Unknown Source) at java.net.URLClassLoader.defineClass(Unknown Source) at java.net.URLClassLoader.access$000(Unknown Source) at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source) at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source) at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source) at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source) at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)Could not find the main class: Hello. Program will exit.Na 100% nie mam c5bcadnej literc3b3wki wszystko wpisuje tak jak z instrukcjc485

Lucy

Data dodania: 02.02.15 | godz. 08:15

You've really helped me undtnseard the issues. Thanks.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Heide Park

Heide Park

Data dodania: 14.07.12 | godz. 00:00

Cały sobotni dzień spędziliśmy w Heide Parku - jest to park rozrywki znajdujący się w Niemczech pod Hamburgiem, Matka natura próbowała nas zniechęcić, jednak mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych nie straciliśmy zapału do zabawy. Największą atrakcją wyjazdu okazał się Colosos z drewnianej konstrukcji. Z przyjemnością wybralibyśmy się do tego fantastycznego miejsca jeszcze raz :-)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *piraci na reducie

piraci na reducie

Data dodania: 12.07.12 | godz. 00:00

Czwartkowy dzień spędziliśmy bardzo intensywnie. Zwiedziliśmy Muzeum Oręża Polskiego, gdzie zobaczyliśmy wiele wojskowych pojazdów różnego typu oraz stroje obowiązujące w ówczesnym czasie. Następnie odbyliśmy Piracką Przygodę przeprowadzoną przez prawdziwych, groźnych Piratów ;) Wieczór zakończył się integracyjną dyskoteką w Reducie Solnej.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 8 9 10