Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Morze › Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Kołobrzeg - obóz młodzieżowy

« wróć do listy
Bornholm…

Bornholm…

Data dodania: 10.08.12 | godz. 00:00

...maleńki punkcik na mapie Bałtyku, ale dla naszej gromadki był to cel do zdobycia. Wczesna pobudka i ta niepewność - będzie bujać, czy nie. Nie bujało za mocno, chociaż ciężkie chmury nisko zwisały nad powierzchnią morza, a wiatr robił swoje i temperatura nie była za wysoka. Na całe szczęście tamtejszy park wodny oferuje wodę podgrzewaną, co przy otwartych basenach jest ogromną zaletą. Poza basenami można było popływać łódką, a nawet odwiedzić maleńkie ZOO. Około północy zmęczeni, ale zrelaksowani, wróciliśmy szczęśliwie do "bazy".

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *od Wolina po Kołobrzeg i nad morze

od Wolina po Kołobrzeg i nad morze

Data dodania: 09.08.12 | godz. 00:00

Dzisiaj mieliśmy kolejny dzień integracji z "maluchami". Od śniadania do kolacji zwiedzaliśmy ciekawe miejsca od Wolina aż po Kołobrzeg. Było ciekawie i czas płynął nam szybko. Po kolacji poszliśmy na długi spacer nad morze by podziwiać przepiękny tego dnia zachód słońca. Potem krótka dyskoteka i ...... czas na sen.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *w tropikach

w tropikach

Data dodania: 08.08.12 | godz. 00:00

Cóż jeszcze można ciekawego powiedzieć o "Tropical Islands" pod Berlinem? Miejsce znane sporej liczbie młodzieży, a więc i my pojechaliśmy skonfrontować krążące pogłoski o licznych atrakcjach. No i okazało się, że jest tam nie tylko fajnie, ale wbrew prawom fizyki zachodzi dziwne zjawisko ..... czas przyspiesza niemiłosiernie. Nawet nie zauważyliśmy gdy minęło 9 godzin i trzeba było wracać.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 3 9 10