Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Mazury › Młynik

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Młynik

« wróć do listy
Dzień 10 – Do zobaczenia za rok

Dzień 10 – Do zobaczenia za rok

Data dodania: 24.08.12 | godz. 00:00

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Tak też dzieje się i tym razem z koloniami w Młyniku. Mamy dziś już ostatni dzień wyjazdowy, w którym wszystkie dzieci zostaną bezpiecznie odwiezione do swoich domków. Nasi obozowicze powracają z bagażem najwspanialszych wspomnieć, spędzonych chwil nowych znajomości i przeżytych przygód, które na zawsze utkną w ich pamięci. Wakacje się kończą, ale to dopiero początek kolejnych fantastycznych momentów z rówieśnikami w szkole. Zatem do zobaczenia w przyszłe wakacje! A już za 14 dni na stronie kolonieiobozy.pl pojawi się pełna galeria zdjęć z turnusu. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się wspomnieniami z najbliższymi.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Dzień 9 – obóz quadowo-survivalowy

Dzień 9 – obóz quadowo-survivalowy

Data dodania: 23.08.12 | godz. 00:00

W ostatni dzień programowy grupa QS mogła sprawdzić swoje siły i umiejętności w strzelaniu z łuków i wiatrówek. Następnie w grze „Adrenalina” uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia, ile nauczyli się podczas obozu. Po południu znalazł się czas na spakowanie rzeczy do jutrzejszego wyjazdu, a na zakończenie odbyła się pożegnalna dyskoteka. 

Rano łuki i wiatrówki, a później plaża i gry podsumowujące- to czwartek dla QS+PK. Jedna z gier polegała na zaprezentowaniu wiedzy zdobytej podczas obozu, a druga na współpracy i zacieśnianiu więzi znajomości. Najbardziej podobał się dzieciom tor przeszkód na quadzie. Po obiadku apel podsumowujący i wieczór talentów, bo utalentowanych dzieci tu nie brakuje Wieczór zakończyły tańce dyskotekowe.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Dzień 9 – 4 żywioły

Dzień 9 – 4 żywioły

Data dodania: 23.08.12 | godz. 00:00

Dzisiejszy dzień rozpoczął się od aktywnych i integracyjnych zajęć na świeżym powietrzu. Grupa 4Ż stoczyła bój w „dwa ognie”. Później odbyła się ciekawa gra podsumowująca. Zadaniem uczestników było zdobycie takich totemów jak woda, samolot- symbol powietrza oraz wiele innych. Zadanie zakończone zostało sukcesem. Następnie przyszedł czas na ostatnie w tym turnusie plażowanie, a po obiedzie czas na pożegnania, uściski, dyplomy oraz apel. Odbył się także konkurs talentów, a wieczorem ostatnia dyskoteka. Innymi zajęciami były dziś również zorba i wyprawa kajakowa.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 27 28