Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Góry › Szklarska Poręba

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Szklarska Poręba

« wróć do listy
Tropikalnie w hucie

Tropikalnie w hucie

Data dodania: 09.08.12 | godz. 00:00

Tuż po śniadaniu wyszliśmy do Leśnej Huty Szkła. Dzieci mogły obejrzeć pokaz ręcznej produkcji szkła, m.in. słonia, pingwina i kotka. Po pokazie koloniści mogli zakupić oryginalne pamiątki. Po obiedzie dzieci spakowały się i uporządkowały pokoje, a po kolacji odbyło się ognisko i dyskoteka.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Standardowe ognisko

Standardowe ognisko

Data dodania: 09.08.12 | godz. 00:00

Ostatniego dnia kolonii poszliśmy do miasta, żeby dzieci mogły zrobić ostatnie zakupy. Po obiedzie był czas na porządkowanie pokoi i pakowanie. Pod wieczór zorganizowaliśmy ognisko. Były śpiewy, jedzenie kiełbasek , zdjęcia i pożegnania. Z ogniska przenieśliśmy się na ostatnią dyskotekę na tej kolonii.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Tropikalnie w Skalnym Mieście

Tropikalnie w Skalnym Mieście

Data dodania: 08.08.12 | godz. 00:00

Po śniadaniu wyruszyliśmy do Skalnego Miasta w Czechach. Dzieci mogły obejrzeć ciekawe formy skalne w formie m.in. rodziny słoni. Koloniści obejrzeli również piękny skalny wodospad, a także przepłynęli łodziami po górnym jeziorku. Na sam koniec wycieczki mogli kupić ciekawe pamiątki. Po kolacji wszyscy aktywnie spędzali czas na powietrzu.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 17 18