Wydarzenia z wyjazdu Twojego dziecka w pigułce: szybko i wygodnie!

Miniblog Szarpie 2012› Góry › Bieszczady

Chorwacja - Wybrzeże Kvarneru

Bieszczady

« wróć do listy
Do zobaczenia za rok

Do zobaczenia za rok

Data dodania: 13.08.12 | godz. 00:00

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy spokojnego powrotu do domu. Mamy nadzieję, że nawiązane przyjaźnie i zachowane wspomnienia przetrwają próbę czasu i będą Wam towarzyszyć długie lata. Kto wie? Może spotkamy się w następne wakacje? Do zobaczenia za rok. A już za 14 dni na stronie www.kolonieiobozy.pl w zakładce Strefa Premium pojawi się pełna galeria zdjęć z turnusu. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się wspomnieniami z najbliższymi.

Komentarze (2)»

Ahmadjenal

Data dodania: 03.02.15 | godz. 21:25

A może zainstalowałeś jre a nie jdk ?To trochę co inngeo - JDK (JAVA DELEVOPOMENT KIT) = zestaw dla programistf3w wraz z javac itd.- JRE (JAVA RUNTIME EDITION) = pakiet uruchomieniowy.Musisz mieć zainstalowane obydwa. Skontaktuj się ze mną (jakby co) przez email :sednatymon (!at!) hotmail (!dot!) com

Precious

Data dodania: 02.02.15 | godz. 07:14

Whoa, whoa, get out the way with that good inoonmatifr.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Koniec przygody

Koniec przygody

Data dodania: 12.08.12 | godz. 00:00

Dzisiaj ostatni dzień koloni w Natura Park. Po zaprawie porannej i śniadaniu wypełnialiśmy ankiety, sprzątaliśmy w namiotach , przy obozowisku oraz pakowaliśmy się. po obiedzie mieliśmy zorbing, czyli olbrzymią kulę w której zjeżdzaliśmy z wielkiej i stromej skarpy, zabawa była rewelacyjna. Następnie udaliśmy się do pobliskiego lasku, gdzie stoczyliśmy bitwę czyli gra w paintball. Po kolacji otrzymaliśmy dyplomy oraz gadżety z biura Szarpie Travel. Szkoda stąd wyjeżdzać, spędziliśmy miło czas we wspaniałym towarzystwie. Jutro wyjazdy. Czemu ten czas tak szybko minął? Pozdrawiamy.

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *My, zdobywcy!

My, zdobywcy!

Data dodania: 11.08.12 | godz. 00:00

Na dzisiejszy dzień zaplanowaliśmy 8 godzinną wycieczkę po Połoninach. Zdobyliśmy szczyt Połoniny Wetlińskiej, na której zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Na sam koniec złapał Nas mocny deszcz. Abyśmy już bardziej nie przemokli, Bieszczady podziwialiśmy z okna autokaru. Byliśmy tak zmęczeni zdobywaniem szczytów, że po obiadokolacji zrobiliśmy sobie seans filmowy, na którym niejeden z Nas zapewne przysnął. Do następnego ;-)

Komentarze (0)»

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *1 2 18 19